Aktualno�ci

WPROWADZAJĄC ZMIANY W RUTYNĘ ŻYCIA, POZWALASZ BY NARODZIŁ SIĘ W TOBIE NOWY CZŁOWIEK”    -  P. Coehlo, „Podręcznik Maga”


Każda dziedzina wiedzy jest niezwykle ciekawa i niesie masę ważnych i interesujących informacji. Ważnym jest, aby wybrać to, co nas interesuje, pociąga, ciekawi …


Dobrze, gdy możemy pogłębiać swoją wiedzę lub zdobywać nową. Kształcić  się, podążać za swoimi pragnieniami. Nie ma jednej słusznej drogi i nikt nie ma patentu na wiedzę, dlatego Ci którzy wywyższają się lub wyśmiewają innych wydają świadectwo o swoim – delikatnie mówiąc - niskim poziomie.


Jeżeli Twoja dusza wyrywa się do anielskich istot lub pociąga Cię magia kart, jeżeli pragniesz wyzwolić się z kajdanów codzienności lub wydobyć na światło dzienne swoją magiczną siłę - porzuć wstyd, weź udział w organizowanych przeze mnie kursach. One są dla Ciebie!


Spotkasz nowych, ciekawych ludzi, miło spędzisz czas, rozwiniesz w sobie dobro i miłość, a przede wszystkim - BĘDZIESZ ŻYĆ TAK, JAK CHCESZ!


WYKORZYSTUJ WSZYSTKIE MOŻLIWOŚCI W SWOIM ŻYCIU, BO GDY PRZEGAPISZ JEDNĄ SZANSĘ, UPŁYNIE WIELE CZASU, ZANIM SIĘ ONA POWTÓRZY” - P. Coehlo, ”Piąta Góra”
 

Zachęcam do uczestnictwa w seminariach, warsztatach  i kursach, które wprowadzą Cię na niezwykłą ścieżkę rozwoju duchowego.
                                                                                                                                                           

                                                                                                                                                                     Beata Nowak