O mnie

„Każdy człowiek dąży do tego, by realizować swoje marzenia – to część jego skarbu. Czasem z tego powodu może oddalić się od bliskich, lecz zazwyczaj dzieje się odwrotnie. Moje serce wybrało tę drogę, a mój entuzjazm jest tak silny, że mogę nim zarazić wszystkich wokół siebie” – „Jedenaście minut”, Paulo Coelho.
 

Nazywam się Beata Nowak, z wykształcenia jestem nauczycielem, z przeznaczenia wróżką – znak zodiaku Rak, numerologiczna 11-stka.

Jestem psychotronikiem, dyplomowanym doradcą życiowym, taroterapeutą i anielskim nauczycielem z ramienia The Diana Cooper School. Posługuję się wahadłem, numerologią, wiedzą Feng-Shui, wykorzystuję bioterapię, „dotyk dla zdrowia” oraz czakroterapię i litoterapię. Radiestezja, siła kryształów, Reiki Io, Reiki IIo, uzdrawianie na odległość oraz inne metody to narzędzia mojej pracy.

Prowadzę programy telewizyjne w stacji TV POLSAT – „Tajemnice Losu”, oraz w TV6 „Szósty Zmysł”, a także Polonia1 i Ezo-tv. Jestem również uczestnikiem programu TVP 2 Pytanie na śniadanie – „Szkoły magii w Polsce”, a także prowadzę wykłady z Tarota zarówno indywidualne, jak i w ramach zajęć w Studium Psychologii Psychotronicznej.

 

Przyszłość odczytuję za pośrednictwem innych narzędzi:

  • mistycznych Kart Mad. Lenormand
  • przesłań anielskich
  • stawiam Tarota i przeprowadzam Taroterapię
  • posługuję się numerologią i wahadełkiem
  • jestem doradcą życiowym i duchowym

Pomagam:

  • znaleźć właściwe rozwiązanie w trudnych sytuacjach życiowych
  • odnaleźć i wkroczyć na właściwą drogę życiową
  • uzdrowić istniejący związek lub znaleźć odpowiedniego partnera
  • odkryć wyjście z problemów zawodowych i finansowych

Dobieram również indywidualnie, w zależności od potrzeb, magiczne rytuały i kamienie. Techniki dywinacyjne stosuję pojedynczo lub łączę ich kilka w zależności od potrzeb.
 

Po co to wszystko?
Ponieważ „wiele w życiu można przewidzieć, dzięki czemu na wiele można być przygotowanym”.


Ponadto:
 Prowadzę odczyty na temat aniołów w naszym życiu i organizuję „anielskie” kursy i warsztaty, uczę Tarota. Biorę także udział w zorganizowanych imprezach i wróżbach na specjalne okazje.

Przyjmuję w Łodzi, po uprzednim kontakcie telefonicznym: +48 669 597 843
                                                                               lub e-mailowym: info@beatanowak.pl