Zabiegi

Mlle Lenormand urodziła się 27 maja 1772 r. w Alencon w rodzinie zamożnego handlarza ręczników. Dzieciństwo spędziła w zakonie, do którego została wysłana przez ojca. Była kimś więcej niż tylko osobą odczytującą znaczenie kart. Posiadała również dar jasnowidzenia. Ponadto posługiwała się astrologią i innymi proroczymi metodami. Jej przepowiednie były tak trafne, że za życia Mad Lenormand była sławna nie tylko w całej Francji, ale także poza jej granicami. Pozwoliło jej to na otwarcie w Paryżu salonu dla elity, dzięki czemu dorobiła się fortuny i porzuciła dotychczasowe życie.


Ta ciesząca się ogromnym uznaniem wróżka przepowiadała nie tylko sukcesy, ale także i klęski. Klęskę przepowiedziała Napoleonowi. Z jej usług korzystali również Robespiere, Danton, Maria Antonina, Józefina – pierwsza żona Napoleona i wielu, wielu innych.
 

Karty Mlle Lenormand w rzeczywistości nie są jej autorstwa. Ich prawdziwym autorem był ALLIETTE, nadworny perukarz i fryzjer, a także nauczyciel algebry, który uważał się za Persa, a swoją misję  życiową za pokazanie istoty magii Europejczykom. Wydawał książki pod pseudonimem Etteilla. Wróżył wszystkimi rodzajami kart i stworzył wiele systemów wróżebnych. Wymyślił specjalny rodzaj tarota zwany „Tarotem Etteilli”, który jak twierdził - wzorowany był na hieroglifach „Księgi Thotha”.
 

Mad. Lenormand korzystała z „Tarota Etteilli”. Przerobiła go jednak z czasem, łącząc tarota z kartami klasycznymi, uzupełniając go prostymi obrazami. W ten sposób opracowała unikalny system używając talii 36 kart. Do końca życia  - 71 lat (zmarła 25 czerwca 1843 r.) dawała jasne odpowiedzi na precyzyjnie stawiane pytania. Jej sława dzięki kartom przetrwała do dnia dzisiejszego i pomimo, że jej życiorys był przedmiotem wielu dyskusji, to Mlle Lenormand pozostaje mistyczną postacią. Pozostawiła po sobie elegancką willę w Paryżu i zamek z wiejską posiadłością, którą zapisała swojej przyjaciółce, baronowej Pani B. I tej o to tajemniczej Pani B zawdzięczamy dojście do naszych kart.
 

Karty są medium do naszej podświadomości, są zwierciadłem naszej duszy, więc jeżeli chcesz poznać odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, poznać prawdę, odkryć tajemnicę przyszłości, odnaleźć szczęście, miłość czy sposób na życie – umów się na spotkanie z kartami Mad. Lenormand.