Zabiegi

Albert Einstein powiedział:


Istnieją tylko dwa sposoby na życie. Jeden – to żyć, jakby nic nie było cudem. Drugi – to żyć tak, jakby cudem było wszystko”.
 

 A Ty jaki sposób wybierasz?


Jeżeli jeszcze nie wiesz, pomogę Ci, tworząc Twój osobisty portret numerologiczny.


Czym jest numerologia?


Źródła numerologii, jak twierdzą badacze  okultystyczni, sięgają czasów Atlantydy, a może nawet cywilizacji Lemurii. Jednak najstarsze przekazy mówią o wykorzystaniu tej wiedzy przez starożytnych Hindusów. Liczbą, jako symbolem ezoterycznym, posługiwali się kapłani starożytnych Indii, Egiptu, Sumeru, Chin a także Fenicjanie, Babilończycy,  Chaldejczycy oraz Grecy. Jak widać, pierwsze kontakty człowieka z numerologią gubią się w zamierzchłej przeszłości. Za ojca numerologii uważa się matematyka i filozofa greckiego Pitagorasa, który twierdził, że liczby tkwią u podstawy wszystkich rzeczy, nie mają jedynie matematycznego znaczenia, ale są zasadniczym elementem tego, co się dzieje we wszechświecie. Są kluczem do całej wiedzy. Liczby od 1 do 9 wibrują na innej częstotliwości, a wibracje te odbijają się echem w całym wszechświecie, zatem źródłem współczesnej numerologii jest mistyczny nurt greckiej myśli filozoficznej, który postrzegał liczbę jako ZASADĘ ISTNIENIA WSZECHŚWIATA. Doskonałą interpretację numerologii daje Natasza Czarmińska: „numerologia jest (…) obszerną, kompleksową techniką poznania kosmicznego ładu i jego odwzorowania w naturze człowieka, opierającą się na znajomości symboli kosmicznych, jakimi są liczby i litery”.


 Każdy z nas urodził się w dniu wyznaczonym przez Boga, zgodnie z jego planem i pod wpływem wibracji emitowanych w tym konkretnym momencie i miejscu.
 

Tak więc od momentu urodzin znajdujemy się w zasięgu oddziaływania liczb, które są siłą napędową  wszystkich poczynań i ścisłym elementem naszej osobowości. One determinują nasze poczynania i sprawiają, że żyjemy w zgodzie ze sobą lub niestety „coś” nam przeszkadza.
 

Ludzkość zadaje sobie pytanie „dlaczego” i „dokąd” zmierza ewolucja. Chcemy zgłębić tajemnicę i szukamy odpowiedzi, chcemy poznać siebie i nasze miejsce w Boskim Planie.


Numerologia jest instrumentem pozwalającym znaleźć odpowiedzi na dręczące pytania. Niegdyś, podobnie jak astrologia, była nauką świętą. Dziś znów cieszy się coraz większą popularnością.
 

Jeśli  nurtują Cię pytania:
 

  • Kim jestem?
  • W jakim kierunku zmierza moje życie?
  • Które daty są korzystne?
  • Co mi się przydarzy?
  • Jaki czeka mnie rok?


Pomogę zinterpretować Twoją kartę numerologiczną.
 

Jeśli jakaś liczba pojawiała się w Twoim życiu częściej niż inna - umów się ze mną, a udzielę Ci odpowiedzi, przekażę informację o wpływach jakim podlegamy w danym okresie czasu, podpowiem co ma być przedmiotem Twoich doświadczeń i w jakich dekoracjach będą się one rozgrywać. Sprawdzę obciążenia karmiczne i poprowadzę przez Twój diament życia. Pomogę zrozumieć sens zdarzeń i ich funkcje w naszym życiu, pomogę znaleźć remedium na poprawę losu, a może nawet znajdę dla Ciebie sekretne imię…