Zabiegi

Czas na Ziemi przyspiesza i ludzkość musi być gotowa do wejścia w nowe parametry energetyczne, w nową rzeczywistość. Ponieważ jest to konieczność kosmiczna – dostajemy pomoc.


Pracując nad sobą samodzielnie, w grupie, czy też z pomocą terapeuty jesteśmy wspomagani przez energie, świetliste Istoty, Anioły i naszą boską moc w nas. Z wielu narzędzi uzdrawiania wybrałam Reiki, czakroterapię i litoterapię, ale korzystam również z elementów bioterapii, „dotyku dla zdrowia”, czytania aury i innych. Dzięki ciągłej pracy nad sobą zdobywam kolejne techniki pomagania innym w odkrywaniu ich własnej mocy. Ponieważ każdy zabieg ma na celu, właśnie dotarcie do pokładów własnej siły wewnętrznej i wydobycie jej na zewnątrz, a dzięki temu poprawę życia i uruchomienie procesów samoleczenia.


Każdy z zabiegów, przede wszystkim ”dotyka” naszej duszy, bo to od niej zależy, czy mamy zdrowe ciało i jak funkcjonujemy w życiu.


Zapraszam na anielskie zabiegi, które pozwolą Ci odetchnąć od pędu dnia codziennego, zrelaksować się, wyrównać energię i z blaskiem w oku wejść w nowy dzień.