Zabiegi

Kryształy i minerały są naszymi osobistymi przewodnikami, talizmanami, a jednocześnie posiadają moc chronienia, leczenia, a nawet przepowiadania przyszłości. Dzięki subtelnej naturze drgań, którym przypisuje się powiązanie z siłami wibracji kosmosu kryształy z dawien dawna stosowano do leczenia. Otwierają one bramy do głębszego poznania naszej wewnętrznej wiedzy i intuicji.


Leczenie kamieniami polega na zmianach. Wspomaga zdrowie fizyczne i psychiczne, poprawia stan emocjonalny i pomaga osiągnąć rozwój duchowy. Kryształy pomagają otwierać się na nowe możliwości, a właśnie w takich sytuacjach dochodzi do magicznych zmian w życiu.
 

Energia kamieni jest pomocna nie tylko w aspekcie zdrowotnym, lecz również stosuje się ją do ochrony energetycznej. Zabieg litoterapii odbywa się w stanie relaksu, przy łagodnej muzyce i trwa od 30 do 60 minut.
 

Stosuje się go by usunąć stresy, lęki i niepokoje. Ponadto, równoważny on pracę czakr i pomaga uaktywnić wewnętrzne siły organizmu.. Pomaga zwiększyć intuicję i prowadzić samodoskonalenie oraz usunąć zmęczenie wskutek przepracowania i umacnia poczucie stabilności.
 

Kiedy nasze energie są zrównoważone mamy dobre samopoczucie, a gdy równowaga ta jest zakłócona, znajdujemy się w stanie „dolegliwości” i stajemy się coraz bardziej podatni na wszelkie choroby. Kryształy przesuwają Twoje energie, dlatego zanim poczujesz się lepiej, czasami możesz odczuwać pogorszenie samopoczucia. Nie martw się tym – to przejściowe. Kryształy mają moc oczyszczającą i odtruwającą układ czakr. Ich działanie polega na zrównoważeniu naszych delikatnych energii.


Zatem, jeśli pragniesz uporządkowania życia na każdym poziomie, inspiracji do działania, ukierunkowania na realizację lub oczyszczenie, umów się na zabieg kryształowej energii.
 

Pamiętaj, zdrowie to równowaga między energią fizyczną, mentalną, emocjonalną i duchową.